.
avatar
 
Gratulujeme Ireno k TOP 3. uživateli soutěže. 253.363 bodů je užasné!
 
1/Jak se cítím jako 3. vítězka?
Nehlasovala jsem úplně od začátku roku a když jsem anketu objevila, přidala jsem i pár fotografií vnoučat a oblíbených míst. Ze začátku jsem hlasovala pro tyto fotky, ale pak i pro další např. místa, zpěváky, zpěvačky a písničky.
2) Bylo to napínavé do poslední chvíle?
Kvůli pracovní vytíženosti jsem nemohla hlasovat každý den, a tak se postupně začal na mě dotahovat pan Pavel, se kterým jsme se "přetahovali" -chvíli on, chvíli já. Pan Pavel pak začal připisovat vyšší denní body a bylo jasné, jakým způsobem lze takových bodů dosáhnout. A tak jsem zkoušela místo udržet/ i když samozřejmě až tak o moc nešlo :-) . Pak se stalo, že jsem některý den nemohla hlasovat vůbec, pan Pavel nasadil tempo, začal se přibližovat i pan Josef s velkým denním bodovým ziskem .
OBĚMA PÁNŮM K 1 A 2 MÍSTU GRATULUJI  :-) 
3) Co všechno jste musel/a udělat proto, abyste vyhrál/a?
Odpověď na tuto otázku je již v odpovědi č.2 
4) Komu byste chtěli poděkovat
Poděkování patří určitě administrátorům. Jak již zmínil p. Pavel, objevovaly se problémy, ale stačilo napsat a odpověď administrátorů byla vždy rychlá a problém se vyřešil.
5) Budete usilovat o vítězství i v další sezóně?
A jestli se zúčastním dalšího ročníku? Pokud bude čas, tak ano, ale jak jsem již zmiňovala – pracovní vytížení je veliké, ale jsou tu i další problémy které mi zasahují do života, ale koneckonců, vždyť o nic nejde, ráda soutěžím a pokud se k hlasování nedostanu každý den, vůbec nic se nestane
6)  Co byste na soutěži změnil/a., co vám vadí apod.?
Co bych změnila? Asi není potřeba žádná změna, snad jen přání ať jede příští ročník bez problémů
 

Poslední komentáře