.

gott

Gratulujeme Kamile k 3. nejlepšímu zpěvákovi v ČR.
 
1) Jak se cítíte jako vítěz?
Nejsem sice vítěz, skončil jsem na krásném 3. místě, ale myslím, že to je pro mě obrovská pocta. Gratuluji i vítězi a druhému v pořadí.
2) Bylo to napínavé do poslední chvíle?
Určitě to napínavé bylo i když mi moc pomohl můj fanclub a přátelé. Moc jim za to Všem děkuji.
3) Co všechno jste musel/a udělat proto, abyste vyhrál/a?
Tak hlavně informovat svůj fanclub a známé, aby se o této soutěži dozvěděli.  A poprosit je, aby vydrželi hlasovat celý rok.
4) Komu byste chtěli poděkovat
To je jednoduché, chtěl bych poděkovat Všem co mě celý rok posílali hlasy a hlavně vydrželi pravidelně hlasovat.
5) Budete usilovat o vítězství i v další sezóně?
Určitě se letos nezúčastním, z důvodu délky této soutěže (celý rok). Nechci zneužívat dobroty mého fanclubu a přátel. Raději dám šanci dalším interpretům a kolegům.
6)  Co byste na soutěži změnil/a., co vám vadí apod.?
Určitě jak jsem již psal, bych možná zkrátil celou soutěž, třeba na dva až tři měsíce v roce. Ale je to pouze můj názor.
7) Co pro Vás znamená výhra?
Jak jsem již psal, nejsem vítěz, ale jsem na bedně, jak se říká. Jsem moc rád a je to takové ocenění 30 leté práce. Jsem moc rád, že jezdím ročně stovky koncertů a vystoupení a mohu bavit lidi. Ale hlavně mě hřeje, že mě lidé mají rádi, že na mě chodí a fandí mi.
8) Jakou další kategorii byste si přáli? 
Kategorii kterou přidat, nechám na odbornících, to znamená na pořadatelích a administrátorech celé této akce. I těm bych chtěl vzdát hold a poděkovat jim za vytvoření a starání se o celou tuto soutěž. Přátelé moc, moc Vám děkuji.
9) Vyhrál nebo zúčastnil jste se někdy, jiné a nebo podobné soutěže ? 
Ano, v roce 1983 jsem vyhrál pěveckou soutěž – Hledáme nové talenty 1, místo konané v Praze a v Českém slavíku jsem obsadil nejlépe 23. místo.
 

PS - Přátelé organizátoři, závěrem bych Vám Všem, chtěl popřát všechno nejlepší v roce 2022 a také hodně osobních a pracovních úspěchů – Váš - Kamil Emanuel Gott.    

 

 

Komentáře

1
Jirka Z
1 year ago
Fotka z Bohem, tedy z Gottem, to by se mi taky líbilo...
Like Like Citovat
1
Anežka T
1 year ago
Oboum pánům moc sluší :-)
Like Like Citovat