.

Nej sexy muž v ČR

Plná mezipamět!
Je třeba vymazat cookies a data stránky prohlížeče.

 

Ideál nejen mužské krásy se čas o času mění. Co bylo obdivováno ještě nedávno předešlými, dnes je to někdy i naopak. Například dříve byl In svalnatí, akční muži, dnes se dává přednost spíše štíhlým a inteligentním. Kritéria mužské krásy určují ženy. Stejně tak ženy určují i kritéria ženské krásy. Prostě jsou to jejich oblasti, tak jim o toho nebudeme my muži mluvit. Níže představíme objektivně používaná kritéria, v hodnocení krásy.

Nejkrásnější muž

Mužská krása se s tou ženskou nedá srovnat. Zatímco ženská krásna je z 80% o vzhledu, u muže je to z 70% spíše o osobnosti, do které patří smysl pro humor, úsměv, pohled, statečnost, ale i slávou, mocí, postavením, schopnostmi nebo majetkem a nezapomeňme také umem ovládat mluvu a jazyk. Prostě jsou muži, kteří dokáží ženu „ukecat!“ Ženy vybírají muže podle toho, jak je zaujme, zatímco muži se píše, soustředí na vzhled. Prostě ženu chtějí mít jako zdobu, jako hezké auta, či motorku, aby se s ní mohli chlubit. S věkem pák pochopí, že i ženy mají vnitřní krásu. Ale poj ďme si představit alespoň základní parametry, který by krásný muž měl mít.

Nejkrásnější muži na světě

Parametry krásy u mužů:
  • Výška.V hodnocení mužské krásy má velký význam výška. Muži menší postavy často trpí komplexy
  • Sportovní typ. Dnešní ideál je muž, který sportuje a je štíhlý než silnější.

  • Tmavovlasý. U muže je preferována tmavá barva vlasů a delší i dlouhé Vlasy protože dívky většinou dávají přednost mužům s vlasy.

  • Půvabný. Fyzická krása u mužů i žen je úzce spojená s půvabem. K půvabu patří mnoho věcí: chemie, držení těla, ladnost pohybů, vyjadřování a jeho způsob, pozitivní smýšlení a ladění, sebejistota, duševní vyspělost, vzdělanost a také způsob mimoslovní komunikace – řeč očí, barva hlasu a tón řeči, mimika obličeje, gesta, postoje a další… A půvab vydrží podstatně déle než pouhá fyzická krása, a přitom ho lze prokazatelně zvýšit nebo i získat.

  • Inteligence. Samozřejmě vyšší IQ ke kráse muži patře.

  • Zhýralost. Bohužel ženám se vždy líbili gangsteři, rebelové, záporní muýi. Kladní hrdinové jsou prostě trapní a nudní.

  • Trendy. V současné době letí plnovous.