.

Nejhorší lidé v ČR

Plná mezipamět!
Je třeba vymazat cookies a data stránky prohlížeče.

 

Nejhorší lidé v zemi

Náš portál je o tom, kdo je nejlepší v té či oné zemi, podle toho, na které stránce, ve které zemi se právě naházíte. A z logiky věci, když zde můžete hlasovat, kdo je nejlepší, například herec, nejkrásnější holka, či nejlepší město, tak lze hlaovat pro opak „nejlepší“ a to „nejhorší.“ Nejhorší lidé v zemi, jako například masový či sériový vrazi, diktátoři, zbabělci, zrádci, ale i politici současní, nebo z minulých vlád. Necháváme přidávání volně na soutěžící.

Nejhorší lidé v historii

Většinou „nejhorší lidé“ ukáže historie, kdy jejich činy jsou důkladně zmapovány a soudem dokázány. Jako například Adolf Hitler nebo Jack Rozparovač. Překvapivě přibývají i lidé stále žijící, které nejsou trestány, ani odsouzeny, jako například manželka prince Harryho, Meghan, kterou mnoho lidí zřejmě moc nemusí. Takže nejhorší lidé v dané zemi mohou být ještě zajímavé a záleží na hlasujících a náladách ve společnosti.

Nejhorší lidé

Nejlepší – opak nejhorší. Mnoho lidí myslí, že jde o negativní a zápornou anketku, která by možná v jinak pozitivní soutěži neměla být. My si ale myslíme opak. I na zlo se musí ukázat a dát mu jméno a nedělat, že zde není. Je tady, tak ať všichni vědí, kdo to je, nebo o kom si to aspoň myslí více lidí.

Poslední komentáře