.

Nej zvíře

  Růženka❤
 1. Růženka❤
 2. Honzík
 3. Honzík
 4. Teddy
 5. Teddy
 6. Falco
 7. Falco
 8. Bessy
 9. Bessy
 10. Zesnula Betty
 11. Zesnula Betty
 12. Macíček
 13. Macíček
 14. Kobliha
 15. Kobliha
 16. Mourinka
 17. Mourinka
 18. Pumik
 19. Pumik
 20. Snížek
 21. Snížek
 22. Coconut
 23. Coconut
 24. Satánek
 25. Satánek
 26. Amorek
 27. Amorek
 28. Rambo
 29. Rambo
 30. Cutie
 31. Cutie

Plná mezipamět!
Je třeba vymazat cookies a data stránky prohlížeče.

 

Hlasujte prosím pro nejlepší, nejkrásnější, nejroztomilejší zvíře. Hlasujte, ale můžete přidat do soutěže zvíře i vy a klidně to vaše, vašeho domácího mazlíčka. Ano, stejně jako dítě pro matku, tak zvíře pro majitele je většinou to nejlepší, nejroztomilejší, tedy jedná-li so o mazlíčka a nikoli zvíře na užitek a maso.

Nejúžasnější zvířata

Hlasujte o nejkrásnější zvíře a uvidíme, jaké je v tomto roce skutečně nejkrásnější a kdo se stane vítězem. Je to těžké, nedovolím si hádat. Všechna zvířata žijící na Zemi jsou totiž krásná a něčím zajímavá a kouzelná. Rozmanitost naší planety je v podstatě nekonečná. Můžeme se setkat s různými druhy, velikostmi, tvary, vlastnostmi, barvami u zvířat apod. Zvířata jsou fascinující bytosti, co bychom bez nich byli? A je škoda, že některé z nich jíme, ale příroda to už tak chtěla. Zvířata doplňují náš život, emoce, pocity, některé z nich se nám líbí natolik, že je chováme jako domácí mazlíčky, včetně prasat, ovcí, koz.

Nejkrásnější zvířata

V dnešní doby, kdy je mnoho špatných vlastností. Zrady, lhaní, závist, sobectví, hulvátství apod. je krásné mít doma zvíře, domácího mazlíčka, který je vám oddaná, projevuje lásku a nikdy vás nezradí a je tu vždy pro vás. Je to trend na vzestupu a mnoho lidí má radši zvířata než jiné lidi. Je dobře, že díky tomu začali mít zvířata více práv, že už to nejsou jen věci a že i lidé, kteří se k nim nechovali dobře, mohou jít za to do vězení. Ano, zvířata si to zaslouží.

Hlasujte pro NEJ zvíře. Jistě jich tu mnoho najdete.

 

Poslední komentáře