.

Nej zvíře

  Teddy
 1. Teddy
 2. Princezna
 3. Princezna
 4. Micinka
 5. Micinka
 6. Honzík
 7. Honzík
 8. Modroočko
 9. Modroočko
 10. Zesnula Betty
 11. Zesnula Betty
 12. Kobliha
 13. Kobliha
 14. Bessy
 15. Bessy
 16. Falco
 17. Falco
 18. SAM?
 19. SAM?
 20. Zrzečka
 21. Zrzečka
 22. Šimi a Maty
 23. Šimi a Maty
 24. Sissi
 25. Sissi
 26. Cutie
 27. Cutie
 28. Macíček
 29. Macíček
 30. Chip
 31. Chip
 32. Belina
 33. Belina

Plná mezipamět!
Je třeba vymazat cookies a data stránky prohlížeče.

 

Hlasujte prosím pro nejlepší, nejkrásnější, nejroztomilejší zvíře. Hlasujte, ale můžete přidat do soutěže zvíře i vy a klidně to vaše, vašeho domácího mazlíčka. Ano, stejně jako dítě pro matku, tak zvíře pro majitele je většinou to nejlepší, nejroztomilejší, tedy jedná-li so o mazlíčka a nikoli zvíře na užitek a maso.

Nejúžasnější zvířata

Hlasujte o nejkrásnější zvíře a uvidíme, jaké je v tomto roce skutečně nejkrásnější a kdo se stane vítězem. Je to těžké, nedovolím si hádat. Všechna zvířata žijící na Zemi jsou totiž krásná a něčím zajímavá a kouzelná. Rozmanitost naší planety je v podstatě nekonečná. Můžeme se setkat s různými druhy, velikostmi, tvary, vlastnostmi, barvami u zvířat apod. Zvířata jsou fascinující bytosti, co bychom bez nich byli? A je škoda, že některé z nich jíme, ale příroda to už tak chtěla. Zvířata doplňují náš život, emoce, pocity, některé z nich se nám líbí natolik, že je chováme jako domácí mazlíčky, včetně prasat, ovcí, koz.

Nejkrásnější zvířata

V dnešní doby, kdy je mnoho špatných vlastností. Zrady, lhaní, závist, sobectví, hulvátství apod. je krásné mít doma zvíře, domácího mazlíčka, který je vám oddaná, projevuje lásku a nikdy vás nezradí a je tu vždy pro vás. Je to trend na vzestupu a mnoho lidí má radši zvířata než jiné lidi. Je dobře, že díky tomu začali mít zvířata více práv, že už to nejsou jen věci a že i lidé, kteří se k nim nechovali dobře, mohou jít za to do vězení. Ano, zvířata si to zaslouží.

Hlasujte pro NEJ zvíře. Jistě jich tu mnoho najdete.

 

Komentáře

0
Marion
4 months ago
Skutečná krása zvířat je v jejich rozmanitosti, eleganci a adaptaci k jejich prostředí. Každé zvíře má své vlastní jedinečné rysy a charakteristické znaky, které mu pomáhají přežít a prosperovat ve svém životním prostředí. Některé zvířecí druhy mají nádherné zbarvení, vzory nebo peří, zatímco jiné mají působivé tvary těla nebo pohyby. Jejich krása spočívá také v jejich chování, instinktech a schopnosti přizpůsobit se různým podmínkám.

Ale skutečná krása zvířat je také ve společném životě a interakcích, které nás učí o přírodě, respektu k životu a kráse rozmanitosti na naší planetě.
Like Like Citovat
0
Marin Kadlec
4 months ago
Láska ke zvířeti je jak nekonečný proud soucitu a oddanosti, který plyne mezi člověkem a jeho tváří zvířecími druhy. Je to vazba, která transcenduje jazyk a hranice, neboť se zakládá na čisté a bezpodmínečné síle emocí.

V této lásce objevujeme vzácnou schopnost vcítění se do světa jiného tvora, pochopení jeho potřeb, radostí i bolestí. Je to spojení, které nás učí pokory a vděčnosti za všechny formy života na této planetě.

Zvíře, kterému se člověk oddává, se stává nejen společníkem, ale i průvodcem na cestě životem. Je to spojení, které nám dává sílu a inspiraci, neboť v něm nacházíme bezvýhradnou lásku, která nezná mezí.

Láska ke zvířeti je symbolem lidského soucitu a schopnosti milovat bez ohledu na rozdíly. Je to vznešený akt, který nám připomíná, že jsme součástí širšího ekosystému a že naše vazby s ostatními tvory jsou základem pro harmonický život na této planetě.
Like Like like 1 Citovat

Poslední komentáře