.

Nej zvíře

  Teddy
 1. Teddy
 2. Falco
 3. Falco
 4. Zrzečka
 5. Zrzečka
 6. Micinka
 7. Micinka
 8. Šimi a Maty
 9. Šimi a Maty
 10. Zesnula Betty
 11. Zesnula Betty
 12. Macíček
 13. Macíček
 14. Modroočko
 15. Modroočko
 16. Bessy
 17. Bessy
 18. SAM?
 19. SAM?
 20. Kobliha
 21. Kobliha
 22. Mourinka
 23. Mourinka
 24. Arísek
 25. Arísek
 26. Minnie
 27. Minnie
 28. Pumik
 29. Pumik
 30. Snížek
 31. Snížek
 32. Satánek
 33. Satánek
 34. Amorek
 35. Amorek
 36. Coconut
 37. Coconut
 38. Cutie
 39. Cutie
 40. Rambo
 41. Rambo

Plná mezipamět!
Je třeba vymazat cookies a data stránky prohlížeče.

 

Hlasujte prosím pro nejlepší, nejkrásnější, nejroztomilejší zvíře. Hlasujte, ale můžete přidat do soutěže zvíře i vy a klidně to vaše, vašeho domácího mazlíčka. Ano, stejně jako dítě pro matku, tak zvíře pro majitele je většinou to nejlepší, nejroztomilejší, tedy jedná-li so o mazlíčka a nikoli zvíře na užitek a maso.

Nejúžasnější zvířata

Hlasujte o nejkrásnější zvíře a uvidíme, jaké je v tomto roce skutečně nejkrásnější a kdo se stane vítězem. Je to těžké, nedovolím si hádat. Všechna zvířata žijící na Zemi jsou totiž krásná a něčím zajímavá a kouzelná. Rozmanitost naší planety je v podstatě nekonečná. Můžeme se setkat s různými druhy, velikostmi, tvary, vlastnostmi, barvami u zvířat apod. Zvířata jsou fascinující bytosti, co bychom bez nich byli? A je škoda, že některé z nich jíme, ale příroda to už tak chtěla. Zvířata doplňují náš život, emoce, pocity, některé z nich se nám líbí natolik, že je chováme jako domácí mazlíčky, včetně prasat, ovcí, koz.

Nejkrásnější zvířata

V dnešní doby, kdy je mnoho špatných vlastností. Zrady, lhaní, závist, sobectví, hulvátství apod. je krásné mít doma zvíře, domácího mazlíčka, který je vám oddaná, projevuje lásku a nikdy vás nezradí a je tu vždy pro vás. Je to trend na vzestupu a mnoho lidí má radši zvířata než jiné lidi. Je dobře, že díky tomu začali mít zvířata více práv, že už to nejsou jen věci a že i lidé, kteří se k nim nechovali dobře, mohou jít za to do vězení. Ano, zvířata si to zaslouží.

Hlasujte pro NEJ zvíře. Jistě jich tu mnoho najdete.

 

Poslední komentáře