.

Pavle, gratulujeme k 1.místu TOP 1. uživatel s neskutečným počtem bodů 280112.00

1) Jak se cítíte jako vítěz/ka?
Jak se cítím jako vítěz? No popravdě jsem o vítězství začal usilovat až někdy během září. Ale jo, pocit je to dobrej, i když až tak moc o nic nešlo. :D
2) Bylo to napínavé do poslední chvíle?
Je to podobné jako v předchozí odpovědi. Celý rok jsem hlasoval jen tak pro zábavu, bez ohledu na to, kolik mě to hodí bodů, ale cca někdy od poloviny roku jsem si všimnul, že jsem v první desítce hlasujících, tak jsem to prostě zkusil. Napínavé to bylo až v závěru roku. S paní Irenou, která nakonec skončila třetí, tak spolu jsme se tahali o první místo nejprve, bylo to opravdu zábavné, a myslím, že jsme ani neměli zapotřebí se až tak moc předhánět. Pak se k tomu přidal Josef Černý, který ale začal nabírat body po několika tisících najednou za den, přeskočil paní Irenu, no a já když jsem se chtěl udržet na místě prvním, holt jsem musel zabrat, a nezbylo mi nic jiného, než ty tisíce hlasů dávat taky - ze začátku jsem tohle dělat opravdu nechtěl.
3) Co všechno jste musel/a udělat proto, abyste vyhrál/a?
Viz odpověď číslo dva.
4) Komu byste chtěli poděkovat
Poděkovat bych chtěl administrátorům webu hlasujpro, pokaždé když jsem měl dotaz nebo web nefungoval správně a házel chyby, tak pokaždé mi brzy odpověděli a dali vše do pořádku. Je pravda, že mě to teda stále rozčilovalo, a myslím, že i oni z toho nadšení nebyli, ale nakonec vše dobře dopadlo.
5) Budete usilovat o vítězství i v další sezóně?
Pokud bude čas i chuť, a web bude fungovat tak jak má, bez neustálých chyb - viz předchozí odpověď, tak se určitě do dalšího hlasování zapojím, a kdo ví, třeba z toho zase bude nějaký pěkný umístění.
6)  Co byste na soutěži změnil/a., co vám vadí apod.?
Viz odpověď číslo čtyři. Vadili mi neustálé chyby webu, které byli 1 - 2 týdně neustále, ale věřím, že administrátoři udělají nápravu.
 
 
 

Komentáře

2
Irena
2 years ago
gratuluji :-)
Like Like Citovat