.

Nej fotografie

Plná mezipamět!
Je třeba vymazat cookies a data stránky prohlížeče.

 

Nejkrásnější, nejzajímavější, nešokující fotografie a dalo by se použít ještě mnoho přívlastků je mnoho. Soutěží o NEJ fotografie je hned několik, včetně té soutěže naší. Fotografie rozhodně za to stojí. Fotografie jsou jako obrazy, jde o zachycení okamžiku, který něco vypovídá a něco ve vás, nějaký pocit zanechává.

Nej fotografie roku

Vyberte a dejte hlas i vy fotografie, která si to zaslouží. Podle čeho hodnotit? Při výběru se rozhodujte podle kreativity a originality fotky. Znáte to, když zmáčknete tlačítko fotografu v tu správnou chvíli a užívat si to nadšení a radost, že se vám to povedlo takto zachytit. Důležitá je ucelená vizuální výpověď fotografie v daném okamžiku, její elegance a estetický způsobem. Stále častěji se objevují mezi favority černobílé fotografie. Jednoduchost černé a bílé má zajímavou schopnost oddělit jednotlivé prvky fotografie a nasměrovat pohled diváka tam, kam autor fotografie zamýšlel.

TOP fotografie

Přidejte i vy vaší povedenou fotografii. Možná budete mile překvapeni, kolik lidí dá vaší fotografie hlas a třeba i tuhle soutěž vyhrajete. Stačí se nebát. Přidat, rozeslat přátelům a pak jen čekat a doufat, že ji dají hlas. Pro vás důkaz, že se foto povedlo, nebo naopak, že se nelíbí. Vyzkoušejte si to, nic za to nedáte. Pokochejte si fotografie ostatních soutěží, dejte hlas, tam co si to zaslouží a užijte si to. O tom ta naše soutěž hlavně je.

 

Poslední komentáře