.

Top politik/čka ČR

Plná mezipamět!
Je třeba vymazat cookies a data stránky prohlížeče.

 

Politik

Nejlepší politik v zemi? Co to je vůbec ten politik, co přesně to znamená, odkud to slovo pochází? Politik je z řeckého politikos (πολιτικός – občanský, státní, veřejný), polites (πολίτης – občan, krajan), a polis (πόλις – město, obec, stát). Tolik encyklopedie. Obecně vzato politik je osoba aktivně angažovaná ve všech veřejných, jejich ovlivňování, rozhodování, hlasování. Funkce politiků se v historii liší dle režimu, který v zemi vládne, komunismus, diktatura, ale v současných demokraciích jsou politici voleni demokratickým způsobem, a to pomocí volebního systému.

Nejlepší politik

Znáte ty záběry politiků na schůzích. Většina ta spí, je znuděná, otrávená a radši by byla někde jinde. Pak jsou ale politici, které nejde přehlédnout, přehlídnout, kteří když mluví, tak to má hlavu a patu, dobře se poslouchají a jejich cesta vzhůru stoupá spolu s oblibou lidstva. Politici, kteří dělají skutečně svoji práci, bijí se za stranu, lidi, lepší zítřky. A ti si zaslouží, aby zde byli a vy jim dali hlas. Když někdo dělá dobře svoji práci, tak proč se zde o nich nezmínit a hlasovat pro ně. Jestli zde chybí vás politik, prosím přidejte ho, určitě ho to potěší, že se nachází v kategorii, kde se hlasuje o nejlepší politiky v zemi.

Nejlepší politici

Nejlepší politici nejenže zde budou mít mnoho hlasů, budou v čele hlasování, ale ti nejlepší se většinou zapisují i do historie země a i po mnoha staletích se o nich mluví a pokyvuje, ano, ten udělal to, či ono pro zemi a byl úžasný. Ano, chcete-li udělat něco pro zemi, něco velkého, tak nejspíš musíte do politiky.

Nejlepší politici na světě?

Kdo jsou a byly například nejlepší politici světa? Úspěšný byl americký prezident Barack ale i velmi pozitivní hodnocení si vysloužila německá kancléřka Angela Merkelová. Naopak nejhorší dlouhodobě jsou Vladimir Putina a Dmitrij Medveděv. Ale mnoho lidí na to může mít zcela opačný názor a proto hlasujte pro ty, o kterých si skutečně myslíte, že jsou nejlepšími politiky.