.

Rekonstrukce bytu Praha

Rekonstrukce bytu Praha -

Renovace domu zahrnuje mnoho faktorů, včetně hlučných pracovních procesů. Pokud bydlíte v bytovém domě, měli byste na to také pamatovat a včas informovat bytové družstvo. Co, kdy, jak: určitě je sdílejte!

Dle etikety společného bydlení v činžovním domě, pokud někde v domě probíhají rekonstrukce, je vhodné to oznámit obyvatelům, protože kdo se chce probudit do vrtání, vyřezávání, bouchání nad hlavou bez jakéhokoliv předchozí znalosti? Při uvádění schodišťového prostoru se vyplatí věnovat pozornost následujícímu.

Kam to umístíme?
Důležité je, aby se zpráva dostala na frekventovaná a dobře viditelná místa, kde se bude hodně lidí otáčet a každý se určitě bude moci o renovaci dozvědět. Těmito místy jsou schodiště, výtah (jak u dveří, tak uvnitř), nástěnka vedle vchodu a vstupní dveře. Pokud má dům dva vchody, vyplatí se vyvěsit informace na obou dveřích.

Kdy by měl být vystaven?
Další důležitou otázkou je načasování. Odpověď je jednoduchá: je vhodné informovat obyvatele co nejdříve, protože tím dříve se mohou připravit na možné nepříjemnosti. Například ti nejmenší, kteří bydlí poblíž, mohou mít týden prarodičů. Věřte mi, budou vám vděční za vaši prozíravost.

Co by mělo být součástí výpisu?

  • Jak dlouho bude od této chvíle rekonstrukce trvat ?
  • V jakém patře a kterého bytu se to týká.
  • Krátce se omluvte za způsobené nepříjemnosti.

Rekonstrukce bytu

Více o nás na našem webu https://slaga.cz/

Poslední komentáře