.

Dobrá kartářka

Dobrá kartářka -Záměrný tarot. Jak vědomě používat tarotové karty

Inovativní metoda práce s tarotovými kartami!

Jedná se o obrácení tradiční metody, jejímž východiskem je nalezení odpovědi na danou otázku přečtením významu karty. V tarotu záměrů můžete na začátku vědomě obsluhovat odhalené karty, postulovat záměry. Popsané techniky a pomazánky z tradičních i záměrných metod vykládání karet vám umožní zjistit, která z nich lépe vyhovuje vašim potřebám.

Tipy a triky obsažené v knize vám pomohou:

  • stát se aktivním účastníkem výkladu tarotu,
  • vědomě si vybírat karty pro práci,
  • rozvíjet svůj individuální styl čtení karet,
  • podniknout kroky k vytvoření úspěšné budoucnosti.

S tímto novým přístupem se naučíte překračovat předepsaný rámec instrukcí a přidávat do praxe čtení tarotu jednotlivé prvky.

Jak vykládat tarotové karty?

Pro čtení tarotových výkladů je potřeba znát význam symbolů jednotlivých karet a také se zaměřit na to, co se z nich chcete naučit. Čtenáři tarotu varují, aby si s nimi nezahrávali. Stojí za to vyčistit si mysl od všech zbytečných myšlenek, položit si důležitou otázku, pak vyložit karty a přečíst si odpověď. Interpretujte podle toho, co vás napadne, první šepot intuice. Pokud k věštění přistoupíte tímto způsobem, tarot vám určitě odpoví pravdivě. Je to proto, že tyto karty jsou založeny na univerzálních pravdách a symbolech . Představují archetypální postavy, role a situace, se kterými se lidé v životě setkávají, společné všem lidem. Nesmíte klást triviální otázky, vtipkovat nebo podrobovat tarot zkoušce. Zeptejte se na to, co máte na mysli, a výsledek věštění interpretujte klidně a vážně . Budete překvapeni, jak přesně vám karty budou odpovídat.

Zkušené kartářky

Více o nás  a recenze zde: https://www.vykladzkaret.online/

 

 

Poslední komentáře