Rizikové kácení - V případě dostatečně velkého manipulačního prostoru může být kácení stromu na základně a pád celého stromu na zem nejjednodušší a nejlevnější způsob odstranění stromu. Nevýhodou může být riziko poškození povrchu v oblasti dopadu stromu. V případě komplikovanějších stromů, a to hlavně v blízkosti budov, plotů, elektrického vedení, na hřbitovech atd. se kácení provádí postupně, použitím lanových a stromolezeckých technik. Stromolezec vystoupí do koruny a postupně Spilia strom od nejmenších větví až po kmen. Všechny větve, které by mohly poškodit majetek, jsou zajišťovány pomocí lan. Pokud je výstup na strom z objektivních příčin příliš nebezpečný, v určitých podmínkách je možné použití vysokozdvižné plošiny.

Nová země přidána. Vítej Austrálie australie

V jiné zemi

Poslední komentáře

 • Tomm Hynek

  George
  Bezva chlap a zpěvák. Taky hlasuju pro Hynek Tomm.

  Číst dále...

   
 • Naďa Válová-Snad vrátí se brzy

  ;-) Super. Líbí se mi moc. Zpěvačka do toho dala všechno. Za to jí dávám svůj hlas.

  Číst dále...

   
 • Kubik31

  jakubko
  S takovou kvalitou a produkcí s jakou točíš bych se sem ani nehlásil. Oni by stačily Custom náhledovky. V popisku nemáš hypertexty.... Neříkám že já to mám úplně suprový, ale vím kde jsou chyby a vím jak ...

  Číst dále...

   
 • Kontakt

  Patrik Kouřil
  No, když se na to podívám z mého pohledu tak když se tu tolik řeší zpěváci, kapely a podobně tak s tím má zvuk/světla hodně společného, jasně chápu to ale připadalo mi že by se to sem hodilo.

  Číst dále...

   
 • Gunčíková Gabriela

  Dana
  Nejlepsi zpevacka jakou znam.

  Číst dále...