.

Kominictví Praha

Kominictví Praha -  Specializujeme se na  kominictví. Provádíme veškeré práce v rámci kominických služeb. Zabýváme se jak prodejem, tak montáží jednotlivých prvků zahrnutých do komínových instalací. Kromě toho také modernizujeme a opravujeme komíny a mechanické a samotížné ventilační systémy. Součástí našich služeb jsou také revize komínových cest a jejich čištění.

Kominické činnosti, které provádíme, jsou především zakalování a  frézování komínů ve Vratislavi  a mnoha dalších okolních městech. K kalení používáme speciální těsnící hmotu SKD od Schiedel, která zajišťuje vysokou odolnost námi prováděné renovace komínů. Montujeme kyselinovzdorné a izostatické komíny a také flexibilní komínové vložky.

Vysoká kvalita a přesnost

Veškeré montážní práce provádíme s extrémní přesností. Každý prvek komínových instalací pečlivě vybíráme tak, aby celek zajistil vysokou účinnost. Poskytujeme odborné poradenství při výběru vhodných variant jak komínů, tak odvětrání. Zohledňujeme nejen technické možnosti budov, ale také požadavky našich klientů a jejich rozpočet. Díky tomu přizpůsobujeme naši nabídku přímo potřebám zákazníků, což zaručuje spokojenost. Máme dlouholeté zkušenosti a rozsáhlé znalosti. Během prací jsme měli kontakt s komíny, které byly v různém technickém stavu, takže v současné době nás jen máloco může překvapit. Poradíme si s jakýmkoliv montážním, modernizačním či servisním problémem.

Jakákoli porucha komínového systému je potenciální hrozbou pro vaše zdraví a dokonce i život. Vyplatí se proto dbát na to, aby byl komínový systém v co nejlepším stavu, protože nejde jen o vás.

Kominíci Praha

Více o na našem webu: https://www.kominictvi-klk.cz/

 

Poslední komentáře