.

Neckář Václav

Neckář Václav
 • Soutěž: TOP Zpěvák
 • Popis: Autor: David Sedlecký – Vlastní dílo, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=36789968
 • Autor fotografie: netPlná mezipamět!
Je třeba vymazat cookies a data stránky prohlížeče.


Komentáře

Administrator Admin
0
Administrator Admin
7 months ago
Cituji Elenn:
Čo sú to za nezmysly v hore uvedených komentároch? Aké texty píše Vašek Neckář? Kedy hral v skupine Flamengo na fúkaciu harmoniku? Vašek a psychadelický rock?! Čo to je za pieseň Sám sebou, ktorá údajne Vaška preslávila? A čo znamená toto: Známým je zejména jeho výkon ve filmu "Lásky jedné plavovlásky"?

Máte pravdu, byly tam nesmysly. Komentář upraven.
Like Like like 1 Citovat
0
Elenn
7 months ago
Čo sú to za nezmysly v hore uvedených komentároch? Aké texty píše Vašek Neckář? Kedy hral v skupine Flamengo na fúkaciu harmoniku? Vašek a psychadelický rock?! Čo to je za pieseň Sám sebou, ktorá údajne Vaška preslávila? A čo znamená toto: Známým je zejména jeho výkon ve filmu "Lásky jedné plavovlásky"?
Like Like like 1 Citovat
0
Miroslav Kala
8 months ago
Rozdíl mezi Karlem Gottem a Václaven Neckářem?

Karel Gott a Václav Neckář jsou dva různí čeští umělci, kteří měli významný vliv na českou kulturu a hudbu. Zde je několik rozdílů mezi nimi:

Obor činnosti:

Karel Gott byl zpěvák a písničkář. Byl známý svým výjimečným hlasem a interpretačními schopnostmi, které mu vynesly přezdívku "Zlatý hlas z Prahy". Během své dlouhé kariéry nahrál mnoho hitů a získal obrovskou popularitu nejen v České republice, ale i v zahraničí.
Václav Neckář je rovněž zpěvák, herec a textař. Byl členem známé hudební skupiny "Flamengo", kde působil jako zpěvák a hráč na foukací harmoniku. Má také úspěšnou sólovou kariéru a byl aktivní jako herec v televizních a filmových produkcích.

Popularita:

Karel Gott byl velmi oblíbený nejen v České republice, ale také v některých dalších zemích, zejména v Německu a Rakousku. Jeho hudební úspěchy ho učinily jedním z největších a nejuznávanějších českých umělců všech dob.
Václav Neckář byl také populární a měl věrnou fanouškovskou základnu, zejména díky svému působení ve skupině "Flamengo" a úspěšným sólovým projektům.

Hudba a žánry:

Karel Gott se pohyboval v různých hudebních žánrech, včetně popu, šlágrů, balad a rockových písní. Jeho hlasový rozsah a schopnost přizpůsobit se různým hudebním stylům mu umožnily oslovit široké publikum.
Václav Neckář je spojen s rockovou a progresivní hudbou. Jeho skupina "Flamengo" hrála progresivní rock a psychadelický rock, což byl ve své době v Československu novátorský a ojedinělý žánr.

I když se oba umělci liší svým stylem a hudebním zaměřením, jsou oba respektováni jako důležité osobnosti české hudební scény. Jejich příspěvky k české kultuře a hudbě budou nadále žít v srdcích jejich fanoušků.
Like Like like love 4 Citovat
1
Profil
9 months ago
Václav Neckář je významný český zpěvák, herec a hudební skladatel, který zanechal hlubokou stopu v české hudební a filmové scéně. Narodil se 23. října 1943 v Praze a je jednou z nejuznávanějších a nejoblíbenějších hudebních osobností v České republice.

Václav Neckář je známý svým výrazným hlasem a schopností interpretovat různé hudební žánry. Jeho repertoár zahrnuje pop, rock, folk a také muzikály. Jeho hudební kariéra se datuje od 60. let, kdy spolupracoval s kapelou Bacily a později s Golden Kids.

Vedle své hudební kariéry se Václav Neckář také uplatnil jako herec ve filmu a divadle.

Václav Neckář je respektovanou a milovanou osobností díky svému talentu, charismatu a dlouhodobé přítomnosti na české hudební scéně. Jeho hudba a vystoupení přinášejí radost a nadšení posluchačům po celá desetiletí.
Like Like like love 9 Citovat
0
Petr Mojžíš
10 months ago
8)
Like Like like love 3 Citovat

Poslední komentáře

 • Silvie Skanderová Před 2 dny
  Ta je krásná :-)

  >> Mia

   
 • Ludmila 55 Před 5 dny
  Kočičák :-)

  >> Rocky

   
 • Igor M Před 1 týden
  Skvělá fotka ;-)

  >> Rocky

   
 • Info Před 1 týden
  Pravčická brána je přírodní skalní útvar nacházející se v Českém Švýcarsku, což je národní park v ...

  >> Pravčická brána

   
 • Info Před 1 týden
  Hrad Střekov je středověký hrad nacházející se nad řekou Labe poblíž města Ústí nad Labem v severních ...

  >> hrad Střekov

   
 • Info Před 1 týden
  Karlova Studánka je lázeňské městečko nacházející se v Jeseníkách, pohoří ve východních Čechách ...

  >> Karlova Studánka