.

Gott Karel

Gott Karel
  • Soutěž: TOP Zpěvák
  • Popis: Karel Gott (* 14. července 1939, Plzeň) je český šlágrový zpěvák a amatérský malíř.[4] Je mnohonásobný držitel ocenění Zlatý slavík a po roce 1996 Český slavík. Dohromady jich má, i s posledním získaným v roce 2016, 41. Autor: David Sedlecký – Vlastní dílo, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=51767097
  • Autor fotografie: internetPlná mezipamět!
Je třeba vymazat cookies a data stránky prohlížeče.


Komentáře

0
Jiřina Jacková
4 months ago
Kája je byl a bude náš nejlepší 👍🤗👍
Like Like like 4 Citovat
0
Marcela Tomanová
5 months ago
nejlepší z nejlepších...
Like Like like love 4 Citovat
2
Jakub M
5 months ago
Nikdo asi už nebu více, jako on
Like Like like 4 Citovat
3
Forever
1 year ago
Hana Soukupová je krásnou ženou s výrazným vzhledem. Její přítomnost a přirozená elegance ji vystavují výjimečnému zájmu.

Hana má dlouhé a štíhlé končetiny, které jí dodávají elegantní postavu a graciózní pohyb. Její výška a pohyblivost jí umožňují excelovat jako modelka a vystupovat s sebevědomím a elegancí.

Její obličej je charakteristický svými jemnými rysy a dokonalou symetrií. Má mandlové oči s hlubokou barvou, které dokáží vyjadřovat celou řadu emocí. Její husté a pevné obočí podtrhuje výraznost jejích očí.

Hana Soukupová má krásnou a zdravou pokožku. Její teint je dokonale rovnoměrný a bezchybný, což podtrhuje její přirozenou krásu. Její pokožka vypadá mladistvě a oslnivě, což jí dodává osobitý lesk.

Její blond vlasy jsou obvykle upraveny do moderních a vkusných účesů, které jí perfektně sedí. Její vlasy mají přirozený lesk a pružnost, což jí umožňuje experimentovat s různými styly a zvýrazňovat svou krásu.

Hana Soukupová je známá svou elegantní a stylovou módní volbou. Její smysl pro módu a vkus ji vede k nošení špičkových značek a vytváření sofistikovaných a působivých outfitů. Její styl vystihuje kombinaci elegance, modernosti a sebevědomí.

Je důležité si uvědomit, že krása je subjektivní a každý má svůj vlastní vkus. Popis výše reflektuje obecné pozorování vzhledu Hany Soukupové, ale je důležité si také uvědomit její úspěchy jako topmodelky a osobnosti ve světě módy mimo její fyzické atributy.
Like Like like love angry 3 Citovat
1
Hana Davidová
1 year ago
Zbytečné hlasování a pořád dokola. Karel byl, je a bude navždy naš "Zlatý slavík".
Like Like like love care 10 Citovat
1
Igor Melek
1 year ago
Král 8)
Like Like like love care 5 Citovat

Poslední komentáře