zaluzie praha

Žaluzie Praha - Výhody naší nabídky

KVALITA

Kvalitu našich nabízených produktů zaručuje jeden z největších výrobců stínící techniky v Česku a Slovensku, firmy CLIMAX, u které máme výhradní regionální zastoupení pro oblasti Prešova a Košic. Tktiež proto dáváme na všechny naše výrobky záruku 4 roky.

ODBORNOST

Naší prioritou je poskytovat zákazníkům špičkové odborné služby, vyplývající z dlouholeté kvalifikované praxe a to od prvotního kontaktu, poradenské služby, zaměření, montáže, záručního a samozřejmě i pozáručního servisu.

ŠIROKÁ NABÍDKA

Firma DASON se zabývá dodávkou a montáží značkové stínící techniky. Náš sortiment představují vnitřní a venkovní žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, markýzy a mnoho dalších výrobků nejvyšší kvality. Každý kus z našeho sortimentu je ORIGINÁL, protože je dodáván přesně na míru.Více viz odkaz: Žaluzie Praha

Nová země přidána. Vítej Austrálie australie

V jiné zemi

Poslední komentáře

 • Tomm Hynek

  George
  Bezva chlap a zpěvák. Taky hlasuju pro Hynek Tomm.

  Číst dále...

   
 • Naďa Válová-Snad vrátí se brzy

  ;-) Super. Líbí se mi moc. Zpěvačka do toho dala všechno. Za to jí dávám svůj hlas.

  Číst dále...

   
 • Kubik31

  jakubko
  S takovou kvalitou a produkcí s jakou točíš bych se sem ani nehlásil. Oni by stačily Custom náhledovky. V popisku nemáš hypertexty.... Neříkám že já to mám úplně suprový, ale vím kde jsou chyby a vím jak ...

  Číst dále...

   
 • Kontakt

  Patrik Kouřil
  No, když se na to podívám z mého pohledu tak když se tu tolik řeší zpěváci, kapely a podobně tak s tím má zvuk/světla hodně společného, jasně chápu to ale připadalo mi že by se to sem hodilo.

  Číst dále...

   
 • Gunčíková Gabriela

  Dana
  Nejlepsi zpevacka jakou znam.

  Číst dále...