Úklid po zemřelém

Úklid po zemřelém - Zajišťujeme vyklizení , odvoz a likvidaci odpadu z bytů, domů, sklepů, garáží, pozemků a jiných prostor v Bratislavě a okolí. Přesnou cenu určíme na základě bezplatné prohlídky , kdy přesně uvidíme, co potřebujete vyklidit.

Cena vyklizení je vždy věcí dohody a zákazníkům se snažíme vyjít vstříc. U nás platíte jen za reálné vykonanou práci podle jejího objemu a náročnosti. Platíte vždy až po ukončení prací. Při pracích většího rozsahu se vybírá záloha na základě vzájemné dohody.

Orientační cena je 6 € za metr čtverečnípodlahové plochy za kompletní služby (nevztahuje se na sklepa). V ceně se zohledňuje množství a druh odpadu, jeho váha, objem, znečištění prostředí resp. samotných vyklizovaného předmětů a celkové náročnosti vyklízení.

Vyklízení bytů

Více o nás, našich službách viz odkaz: Vyklízení bytů

Nová země přidána. Vítej Austrálie australie

V jiné zemi

arnold

Poslední komentáře

 • Tomm Hynek

  George
  Bezva chlap a zpěvák. Taky hlasuju pro Hynek Tomm.

  Číst dále...

   
 • Naďa Válová-Snad vrátí se brzy

  ;-) Super. Líbí se mi moc. Zpěvačka do toho dala všechno. Za to jí dávám svůj hlas.

  Číst dále...

   
 • Kubik31

  jakubko
  S takovou kvalitou a produkcí s jakou točíš bych se sem ani nehlásil. Oni by stačily Custom náhledovky. V popisku nemáš hypertexty.... Neříkám že já to mám úplně suprový, ale vím kde jsou chyby a vím jak ...

  Číst dále...

   
 • Kontakt

  Patrik Kouřil
  No, když se na to podívám z mého pohledu tak když se tu tolik řeší zpěváci, kapely a podobně tak s tím má zvuk/světla hodně společného, jasně chápu to ale připadalo mi že by se to sem hodilo.

  Číst dále...

   
 • Gunčíková Gabriela

  Dana
  Nejlepsi zpevacka jakou znam.

  Číst dále...