.

Půjčovna dodávek Praha

Půjčovna dodávek Praha - Půjčit nebo koupit lehký nákladní automobil?

Užitkový vůz potřebuje mnoho firem i jednotlivců, otázkou je pouze to, zda se vyplatí si jej pořídit, nebo zda je výhodnější si jej pouze pronajmout, když jej potřebujete. V obou případech může být odpověď ano, ale záleží na mnoha faktorech. Záleží na ujetých kilometrech, stáří, ceně, datu použití atd. ojetého vozidla. Abyste se mohli rozhodnout, zda si nákladní automobil pronajmout nebo koupit, je důležitější si uvědomit náklady na údržbu automobilu. Touha po vlastnictví je základní lidskou vlastností, ale neměli bychom zbytečně přebírat náklady na odepisování a údržbu nákladního vozu jen kvůli pár dnům v měsíci.

Jaké jsou náklady na údržbu nákladního vozidla?

Primárním nákladem, který při pronájmu nemusíme platit, je pořizovací cena vozu. Jedná se však pouze o jednorázové fixní náklady, které se v případě vlastnictví všechny vrátí při prodeji. Kromě kupní ceny však musíme počítat s řadou nákladů na stěhování, které v případě pronájmu nese provozovatel, jsou to následující:

Půjčovna dodávek

Více o ná na webu https://www.dodavkypraha.eu/

 

Poslední komentáře

 • Mára

  Kudlos
  Dávám 500 hlasu Máře

  Číst dále...

   
 • Danuše Nerudovaá

  Vlado
  Náhodou je skvělá,, vole...

  Číst dále...

   
 • Zagorová Hana

  Administrator
  +500 hlasů za 50.000 uživatelských bodů od Zuzana. Gratulujeme! Více o tom zde: www.hlasujpro.cz/clanky/vyhody-pro-registrovane

  Číst dále...

   
 • Danuše Nerudovaá

  Pepík
  Nevolitelné :-x

  Číst dále...

   
 • Danuše Nerudovaá

  František
  NEVOLITELNÁ !!!

  Číst dále...