.

Přeprava osob Praha

Přeprava osob Praha - Byl to starý požadavek taxikářů zvýšit povolené stáří aut, ačkoli původně chtěli dosáhnout hranice 15 let. Otázka byla nyní naléhavá, protože zákon uděloval výjimku z věkové hranice 10 let pro taxíky jen do konce roku kvůli epidemické situaci.

Úleva se vztahuje na řidiče taxislužby, kteří mají oprávnění k činnosti platné k 1. lednu i platný výpis z oprávnění k osobnímu automobilu, který řídí, a vozidlo poprvé zaregistrovali před 1. lednem 2017 na základě dopravního oprávnění.

Státní tajemník pro dopravu Ministerstva technologie a průmyslu na svém Facebooku píše, že regulace pojíždění je v několika bodech zralá na změnu, a proto byly úpravy nutné. Vyzdvihuje také skutečnost, že pravidlo 10 let zůstává pro vozy uvedené do provozu od roku 2017, tedy vozy mladší 6 let dnes.

Kromě toho vytvářejí zákonné podmínky pro zapojení provozovatelů taxislužby do provozu MHD, například provozováním směrových taxi výhodných pro všechny strany nebo zařazováním taxislužeb do náhrad vlaků při poruchách nebo objednáváním směrových taxi podle plánovaného jízdního řádu spojů. . Tyto služby si může v budoucnu národní organizátor dopravy objednat, samozřejmě nejprve na experimentální bázi.

Přeprava osob

Více informací na našem webu: https://www.dodavkypraha.eu/preprava-osob-praha

Poslední komentáře

 • Mára

  Kudlos
  Dávám 500 hlasu Máře

  Číst dále...

   
 • Danuše Nerudovaá

  Vlado
  Náhodou je skvělá,, vole...

  Číst dále...

   
 • Zagorová Hana

  Administrator
  +500 hlasů za 50.000 uživatelských bodů od Zuzana. Gratulujeme! Více o tom zde: www.hlasujpro.cz/clanky/vyhody-pro-registrovane

  Číst dále...

   
 • Danuše Nerudovaá

  Pepík
  Nevolitelné :-x

  Číst dále...

   
 • Danuše Nerudovaá

  František
  NEVOLITELNÁ !!!

  Číst dále...