logo

 
Hlasujte pro zpěváka(čku), skupinu
Dej hlas každému, kdo se tí líbí! Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí.
Řazení je od nejvíce hlasů po nejméně! Hlasujte! Rozhodněte to VY! (hlasovat můžete 1x měsíčně)
hlas

Zemní práce

Zemní práce

 

Chcete levně, kvalitně a rychle činnosti, práce, služby jako například: zemní práce, výkopové práce, bourací práce, ale třeba i vyklízecí práce, úklidové práce, kontejnerová doprava, instalatérské práce, ale třeba i sanace celého zdiva, či pokládka zámkové dlažby apod.? Začala sezóna a my jsme ceny srazili co nejníže, dalo by se říct, že naše ceny jsou super nízké, akční se slevou apod. Chcete-li služby levně, velmi levně, tak to zkuste s námi!

Zemní práce Praha, výkopové práce Praha, bourací práce a další služby, to „Praha“ jen proto, že naše sídlo je v Praze, ale jinak působíme po celé ČR a paradoxně mimo Prahu máme více práce a děláme častěji, než v tomto hlavním městě. U nás to máme nyní levnější jak u konkurence, sami se přesvědčte a kdyby ne, my vám i přesto nabídneme lepší cenu! Máme mnoho výhod, slev a akcí pro zákazníky, koukněte se k nám na webové stránky, kde také naleznete mnoho informací, naše všechny služby a profese, techniku, obrázky, reference a ceny, ceníky.

 

Poslední komentáře

 • Tomm Hynek

  Prostě jednička. ;-) Více o tomhle fenomenálním zpěvákovi např. na jeho stránkách www.hynektomm.cz a taky na FB. Je prostě nejlepší z nejlepších na naší i zahraniční hudební scéně.

  Číst dále...

   
 • Lounová Hana

  Hana Lounová
  4340 :-)

  Číst dále...

   
 • Tomm Hynek

  Jiřina
  Prostě nejlepší a nejkrásnější. Jasná volba. Jedině Hynek Tomm. (www.hynektomm.cz)

  Číst dále...

   
 • Gott Karel

  uršula
  vybrala jsem Karla Gota, protože je to můj oblíbený zpěvák. Obdivuji co vše zvládl. Má můj hlas :-)

  Číst dále...

   
 • Gott Karel

  Barbora
  Jsem moc rada ze tento muž existuje jeho hlas je nepředvídatelné jeho zpěv je dokonalý a jeho texty k písničkami jsou originální miluju písničku vcelku Máju je to první písnička kterou jsem od nej ...

  Číst dále...

Absolutní vítěz

Top 1 Zpěvák

Top 1 Zpěvačka

Top 1 Skupina