logo

 
Hlasujte pro zpěváka(čku), skupinu
Dej hlas každému, kdo se tí líbí! Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí.
Řazení je od nejvíce hlasů po nejméně! Hlasujte! Rozhodněte to VY! (hlasovat můžete 1x měsíčně)
hlas

Zemní práce

Zemní práce

 

Zemní práce – ceny? Tak tu máme Nový rok, rok 2016 a ten samozřejmě přináší mnoho změn. Většinou u mnoha firem přepracují a změní ceník. Bohužel, vždy ty ceny jdou nahoru, místo opačného efektu. A jak to bude u nás? Změníme ceník? A když ano, tak směrem nahoru, nebo dolu? Vše se zdražuje, rok od roku je vše drahé, od rohlíku, až po bytu, ale my jsme se přesto rozhodili, že ceník necháme stejný a zdražovat nebudeme!

Oproti konkurenci jsou už nyní naše služby za super ceny, a stále budou! Zemní práce Praha, výkopové práce, ruční výkopové práce, bourací práce, zednické práce, stavební práce, vyklízecí práce, zahradnické práce, instalatérské práce, instalatérství – pohotovost, odvoz kontejnerů, suti, dopadu, pokládka zámkové dlažby a další! A to vše u nás stále za skvělé ceny! Umíme toho hodně, nabízíme skvělý servis, zkuste to s námi a uvidíte, že budete spokojeni, stejně jako naši zákazníci před vámi, kteří se k nám rádi vrací!

Zemní práce, to je naše nejpopulárnější služba: Zemní práce - terénní úpravy, výkopy, hloubení základů, hutnění, rekultivace území po těžbě nebo skládkách, skrývka ornice, výstavba kanalizace, vodovodů a plynovodů, úpravy i svažitých terénů, výstavba komunikací a další… Máme vlastní techniku, dostatečný počet pracovníků.

 
Nejlepší půjčka
půjčka

Poslední komentáře

 • Judita Čeřovská

  milan
  Juditu Čeřovskou, Barbru Streisandovou nebo Annu Netrebko vyhledávám často na netu, když je mi smutno a když mám deprese. Krásné hlasy působí na nervy jako hojivý balzám.

  Číst dále...

   
 • Věra Špinarová

  Karel
  To jo,... brzo půjde za špinarkou...

  Číst dále...

   
 • Věra Špinarová

  Guest
  Blahopřejeme panu prezidentovi ke zvolení do dalšího funkčního období!

  Číst dále...

   
 • Judita Čeřovská

  ctitel
  Hlavní devízou Judity Čeřovské byla, kromě atraktivního zjevu, překrásná barva jejího hlasu. Můžete si ti ověřit na youtube.com. Měsíčná řeka, Malý vůz, To se mi nezdá, Jen vítr to ví, Maruko, Už svítá ...

  Číst dále...

   
 • Lounová Hana

  Guest

Absolutní vítěz

Top 1 Zpěvák

Top 1 Zpěvačka

Top 1 Skupina