logo

 
Hlasujte pro zpěváka(čku), skupinu
Dej hlas každému, kdo se tí líbí! Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí.
Řazení je od nejvíce hlasů po nejméně! Hlasujte! Rozhodněte to VY! (hlasovat můžete 1x měsíčně)
hlas

Zemní práce

Zemní práce

 

Zemní práce – ceny? Tak tu máme Nový rok, rok 2016 a ten samozřejmě přináší mnoho změn. Většinou u mnoha firem přepracují a změní ceník. Bohužel, vždy ty ceny jdou nahoru, místo opačného efektu. A jak to bude u nás? Změníme ceník? A když ano, tak směrem nahoru, nebo dolu? Vše se zdražuje, rok od roku je vše drahé, od rohlíku, až po bytu, ale my jsme se přesto rozhodili, že ceník necháme stejný a zdražovat nebudeme!

Oproti konkurenci jsou už nyní naše služby za super ceny, a stále budou! Zemní práce Praha, výkopové práce, ruční výkopové práce, bourací práce, zednické práce, stavební práce, vyklízecí práce, zahradnické práce, instalatérské práce, instalatérství – pohotovost, odvoz kontejnerů, suti, dopadu, pokládka zámkové dlažby a další! A to vše u nás stále za skvělé ceny! Umíme toho hodně, nabízíme skvělý servis, zkuste to s námi a uvidíte, že budete spokojeni, stejně jako naši zákazníci před vámi, kteří se k nám rádi vrací!

Zemní práce, to je naše nejpopulárnější služba: Zemní práce - terénní úpravy, výkopy, hloubení základů, hutnění, rekultivace území po těžbě nebo skládkách, skrývka ornice, výstavba kanalizace, vodovodů a plynovodů, úpravy i svažitých terénů, výstavba komunikací a další… Máme vlastní techniku, dostatečný počet pracovníků.

Poslední komentáře

 • Tomm Hynek

  Prostě jednička. ;-) Více o tomhle fenomenálním zpěvákovi např. na jeho stránkách www.hynektomm.cz a taky na FB. Je prostě nejlepší z nejlepších na naší i zahraniční hudební scéně.

  Číst dále...

   
 • Lounová Hana

  Hana Lounová
  4340 :-)

  Číst dále...

   
 • Tomm Hynek

  Jiřina
  Prostě nejlepší a nejkrásnější. Jasná volba. Jedině Hynek Tomm. (www.hynektomm.cz)

  Číst dále...

   
 • Gott Karel

  uršula
  vybrala jsem Karla Gota, protože je to můj oblíbený zpěvák. Obdivuji co vše zvládl. Má můj hlas :-)

  Číst dále...

   
 • Gott Karel

  Barbora
  Jsem moc rada ze tento muž existuje jeho hlas je nepředvídatelné jeho zpěv je dokonalý a jeho texty k písničkami jsou originální miluju písničku vcelku Máju je to první písnička kterou jsem od nej ...

  Číst dále...

Absolutní vítěz

Top 1 Zpěvák

Top 1 Zpěvačka

Top 1 Skupina