Kontakt: auctor@email.cz
 
NEJ v ČR?
Můžete dát 1x hlas každému v každé kategorii. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Zopakovat hlasování můžete 1x měsíčně. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení je od nejvíce hlasů po nejméně!hlas

Zemní práce

Zemní práce

 

Naše firma BOURAT CZ, nabízí trio činností, trio služeb pod obecnými pojmy: výkopové práce, zemní práce, bourací práce a to za super ceny.

Ano, nabízíme naše služby, dlouholeté zkušenosti, praxi, veškerou techniku pro činnosti výkopové práce Praha, ruční výkopové práce, bourací práce – kompletním servis i s odvozem suti a následném úklidu, zemní práce, zámková dlažba apod. Ano, vykopeme vám studnu, velký bazén, či vyrobíme zahradní jezírko. Zbouráme vám stodolu, ale i celý barák, vše zlikvidujeme, odvezeme a po sobě vždy perfektně uklidíme. Nebo jen vyklidíme sklep, půdu, či celý barák, dle vaší objednávky. Zemní práce, zámková dlažba, chodník a další… Vše v tomto smyslu práce, široký okruh, co všechno umíme.

Více o nás, naše reference, naše technika, naše články a zajímavosti, přehledně s obrázky, ceny, ceník, výkopové práce ceny, zemní práce ceny, bourací práce ceny, výkopové práce ceník, zemní práce ceník, bourací práce ceník, to vše se dozvíte na jedné webové stránce, na naší webové prezentaci, kterou najdete na webové doméně, na url adrese: www.bourat,cz. Určitě se podívejte, co vše nabízíme za super ceny, na naše akce, nabídky a slevy. Těšíme se na vás! Staňte se i vy naším spokojeným zákazníkem.

Komentáře