Kontakt: auctor@email.cz
 
NEJ v ČR?
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Výměny autoskel

 

Poškození čelního skla může vést ke stížnostem při kontrole motorového vozidla (MFK). Klikněte zde pro online schůzku, v případě poškození nemusíte kontaktovat svou pojišťovnu. Poškození likvidujeme přímo ve vašem zastoupení s pojištěním.

Jakmile si s námi dohodnete schůzku, budeme kontaktovat pojišťovnu. Nemusíte kontaktovat pojišťovnu za placené opravy, protože platíte nám za Výměny autoskel. To znamená, že máte pouze jednu kontaktní osobu pro všechny procesy, se kterými můžete řešit všechny otázky ohledně opravy.

Výměny autoskel

V případě štěpení čelního skla vždy kontrolujeme vaši bezpečnost, zda poškození nemůže být opraveno bez nutnosti výměny autoskel. To vám nejen ušetří spoustu času, ale také vám ušetří náklady na drahé opravy čelního skla.

Malá škoda se může velmi rychle stát nebezpečnou trhlinou na čelním skle – obvykle jen když to nejméně očekáváte! Oprava trvá méně než 30 minut, aby se plně obnovila strukturální integrita čelního skla.

Komentáře

Přidejte nové "oslovení!"

 1. Nové oslovení:(*)
  Neplatný vstup
 1. Oslovení pro:(*)
  Neplatný vstup
 2. Přidat novou osobu? Koho:
  Neplatný vstup
 3. Váš e-mail(*)
  Neplatný vstup
 4. (*)
  Neplatný vstup

Naposledy došlé návrhy "oslovení"

"CauJBfsgLDK"pro Andrej Babiš
"GkQMLgAqNzpnVT"pro Andrej Babiš
"Převlečenej transexuál"pro Alena Schillerová
"Ekonomickej ZMRD"pro Miloš Zeman
"čůrák"pro Andrej Babiš
lidé