logo

 
Hlasujte pro zpěváka(čku), skupinu
Dej hlas každému, kdo se tí líbí! Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí.
Řazení je od nejvíce hlasů po nejméně! Hlasujte! Rozhodněte to VY! (hlasovat můžete 1x měsíčně)
hlas

Velkoplošný tisk

tisk

 

My, Tiskni rychle CZ, jež naší předností je velkoplošný tisk nabízíme jednu z mnoha služeb: Tisk katalogů, prospektů.

Máte zájem o tisk katalogů? Jste na správném místě! Katalogy patří mezi tiskoviny, které jsou využívány hlavně na prezentaci produktů společnosti. Mnoha firmám (cestovní kanceláře, zásilkové služby, prodejci reklamních předmětů ...) dokonce plní funkci hlavního prodejního kanálu, proto úspěšnost prodeje velmi závisí na jejich celkovém provedení. Protože v mnoha případech jde i o větší finanční položky, které musí firmy do výroby katalogu investovat, hrají roli i mnohé detaily technické specifikace (papír, formát, vazba, povrchová úprava ...). I jejich mírnou úpravou je možné šetřit již nemalé prostředky, nemluvě o výběru optimálního technologického zařízení pro jejich tisk. Právě tato optimalizace jejich výroby je naší hlavní výhodou, kterou Vám při nich poskytujeme. Dalším důvodem je to, že katalogy Vám umíme v rámci služby "na klíč" i distribuovat dle Vašich požadavků na vybrané adresy resp. prodejny, přičemž umíme zajistit jejich různé druhy balení či přikládání různých příloh k nim. Do kategorie produktů katalogy zařazujeme i jiné materiály - výroční zprávy, prospekty, bulletiny ....

Velkoplošný tisk a jiné

www.tisknirychle.cz

 
Nejlepší půjčka
půjčka

Poslední komentáře

 • Maxa Martin

  Kamil
  Nejlepší skladatel v Česku. Brilantní básnický jazyk

  Číst dále...

   
 • Judita Čeřovská

  Miloš
  Je mi 28 let. Objevil jsem Juditu teprve nedávno. Její alt je fakt pecka. To byla paní zpěvačka. Nedoceněná star Judita zůstane jen jedna.

  Číst dále...

   
 • Tomm Hynek

  Jednoznačně nejlepší z nejlepších. Více na www.hynektomm.cz

  Číst dále...

   
 • Lounová Hana

  Mária Levčíková  
 • Judita Čeřovská

  milan
  Juditu Čeřovskou, Barbru Streisandovou nebo Annu Netrebko vyhledávám často na netu, když je mi smutno a když mám deprese. Krásné hlasy působí na nervy jako hojivý balzám.

  Číst dále...

Absolutní vítěz

Top 1 Zpěvák

Top 1 Zpěvačka

Top 1 Skupina