logo

 
Hlasujte pro zpěváka(čku), skupinu
Dej hlas každému, kdo se tí líbí! Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí.
Řazení je od nejvíce hlasů po nejméně! Hlasujte! Rozhodněte to VY! (hlasovat můžete 1x měsíčně)
hlas

Úklidová firma Praha

Úklidová firma Praha

 

Úklidová firma Praha pro domácnosti  zajišťuje úklid po nájemnících, malířích a rekonstrukcích. Zajistíme Vám jednorázový a pravidelný úklidový servis. Čištění bytů a rodinných domů provádíme tak, abyste vy neměli žádné starosti a mohli se pravidelně z práce vracet do čistého a voňavého domova.

Úklidová firma Praha - čas

Čas jakož i rozpis prací si dohodnete s naším odpovědným pracovníkem. Dbáme na to, abychom v co nejvyšší míře vyhověli vaším požadavkům a zároveň neporušili vaše soukromí a denní rituály. Pokud hledáte spolehlivou společnost, jejíž svěříte do rukou velké úklid vašich domů a bytů, tak jste na správné adrese.

Úklidová firma Praha - jarní úklid

Kromě Vánočního a jarního úklidu se Vám postaráme o pravidelný čistý standard, který si zaslouží i pracovně vytížená rodina.Specializujeme se především na úklid bytů v Praze, pro které pravidelně připravujeme různé akce. Stačí si prohlédnout ceník úklidových služeb, jejichž ceny jsou určeny na základě metrů čtverečních.

 
Nejlepší půjčka
půjčka

Poslední komentáře

 • Lounová Hana

  Mária Levčíková  
 • Judita Čeřovská

  milan
  Juditu Čeřovskou, Barbru Streisandovou nebo Annu Netrebko vyhledávám často na netu, když je mi smutno a když mám deprese. Krásné hlasy působí na nervy jako hojivý balzám.

  Číst dále...

   
 • Věra Špinarová

  Karel
  To jo,... brzo půjde za špinarkou...

  Číst dále...

   
 • Věra Špinarová

  Guest
  Blahopřejeme panu prezidentovi ke zvolení do dalšího funkčního období!

  Číst dále...

   
 • Judita Čeřovská

  ctitel
  Hlavní devízou Judity Čeřovské byla, kromě atraktivního zjevu, překrásná barva jejího hlasu. Můžete si ti ověřit na youtube.com. Měsíčná řeka, Malý vůz, To se mi nezdá, Jen vítr to ví, Maruko, Už svítá ...

  Číst dále...

Absolutní vítěz

Top 1 Zpěvák

Top 1 Zpěvačka

Top 1 Skupina