Kontakt: auctor@email.cz
 
NEJ v ČR?
Můžete dát 1x hlas každému v každé kategorii. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Zopakovat hlasování můžete 1x měsíčně. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení je od nejvíce hlasů po nejméně!hlas

Samolepící fólie Praha

Samolepící fólie Praha

 

Vzduchové bubliny u samolepící fólie Praha odstraníte vstříknutím nepatrného množství lepidla - nechte krátce vsáknout a poté tapetu v místě bubliny přitlačte ke stěně. K tomuto účelu existuje speciální vstřikovač lepidla.

Samolepící fólie Praha teplota

Po nalepení samolepící fólie Praha se až do jejich zaschnutí vyvarujte vysokých teplot nebo velkého průvanu. Optimální teplotou je 18 ° C. Malé trhliny u samolepící fólie Praha opravíte nanesením tenké vrstvy lepidla na spodní stranu utržené tapety a přitlačte k podkladu.

Samolepící fólie Praha poškození

Při závažnějším poškození oceníte rolku tapety navíc. Poškozenou část navlhčete odstraňovačem tapet nebo teplou mýdlovou vodou a odřízněte ořezávátkem. Aplikujte nový díl - pozor vzory musí navazovat.

Samolepící fólie Praha savost

Lepidla: Používejte lepidlo vhodné pro vybranou tapetu. V zásadě platí: čím savější a těžší fólie, tím silnější vrstvu lepidla je třeba použít. Samolepící fólie Praha jsou skvělým nápadem pro Váš příbytek, který jistě ozvláštní a zpříjemní. Určitě neprohloupíte, pokud si samolepící fólie Praha pořídíte!

Komentáře