logo

 
Hlasujte pro zpěváka(čku), skupinu
Dej hlas každému, kdo se tí líbí! Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí.
Řazení je od nejvíce hlasů po nejméně! Hlasujte! Rozhodněte to VY! (hlasovat můžete 1x měsíčně)
hlas

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu

 

Rekonstrukce bytu: Nabízíme Vám i montáž pohybových čidel, na ovládání osvětlení. Senzory nastavíme na dohodnuté vzdálenosti a s příslušnou citlivostí. Po montáži zařízení důkladně otestujeme.

Rekonstrukce bytu

Poskytujeme i montáž záchodových ventilátorů, nebo jejich opravy. Nesvítí Vám světlo či vyhořela stará zásuvka? Jsme tu nonstop pro Vás. Stačí zavolat nebo napsat mail s vaším problémem a naši pracovníci Vám ochotně poradí a vypracují cenovou nabídku. Kontakt na nás najdete na naší stránce jakož i další informace o nás na našich pracích.

Rekonstrukce bytu - reference

V sekci reference najdete naše realizace a hodnocení našich zákazníků. Služby elektrikáře nabízíme nonstop, a na naši práci poskytujeme dvouletou záruku. Zajistíme nápravu škod způsobených neodbornými zásahy a prací nekvalifikovaných elektrikáře. V dnešní době najít kvalitního elektrikáře je opravdu náročné, mnozí jako odborníci sice vypadají, ale opak je pravdou.

Rekonstrukce bytu odborně

Naštěstí u nás Vám ručíme za odborně provedenou práci a kvalifikovaného odborníka. Už se nemusíte bát, že práce bude odvedena neodborně, nebo zbytečně draho. Stačí kontaktovat nás a my Vám již pomůžeme. Ať se jedná o drobnou práci jako je výměna zásuvky, nebo montáž elektrických rozvodů ve Vašem domě či firmě.

Rekonstrukce bytu – více

Více na http://www.korpstav.cz

 
Nejlepší půjčka
půjčka

Poslední komentáře

 • Maxa Martin

  Kamil
  Nejlepší skladatel v Česku. Brilantní básnický jazyk

  Číst dále...

   
 • Judita Čeřovská

  Miloš
  Je mi 28 let. Objevil jsem Juditu teprve nedávno. Její alt je fakt pecka. To byla paní zpěvačka. Nedoceněná star Judita zůstane jen jedna.

  Číst dále...

   
 • Tomm Hynek

  Jednoznačně nejlepší z nejlepších. Více na www.hynektomm.cz

  Číst dále...

   
 • Lounová Hana

  Mária Levčíková  
 • Judita Čeřovská

  milan
  Juditu Čeřovskou, Barbru Streisandovou nebo Annu Netrebko vyhledávám často na netu, když je mi smutno a když mám deprese. Krásné hlasy působí na nervy jako hojivý balzám.

  Číst dále...

Absolutní vítěz

Top 1 Zpěvák

Top 1 Zpěvačka

Top 1 Skupina