Kontakt: auctor@email.cz
 
NEJ v ČR?
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Fitness Praha 8

 

Studio fitness Praha 8, které přivedlo barre do Česka, Barrecore je konečným místem pro všechny věci barre. Ideální místo pro milovníka barre s jakýmikoliv schopnostmi, tyto 60minutové kurzy vás nechají rozbolavělé – v tom dobrém smyslu slova.

Ateliér fitness taneční třídy nabízí celou řadu high-energetických tříd od fat burn FitBeat, až po Bashment BEAT, kde se naučíte cvičení pasovat na taneční rytmy a BarreBEAT, který kombinuje nízko intenzivní cvičení s různými tanečními prvky. hip-hopu a diskotéky.

Fitness Praha 8

Chtěli byste tančit jako Beyoncé? Nebo být perfektní jako vaše oblíbená dívčí kapela Little Mix? Ve fitness Praha 8 na obrazovce vám umožní vybrat si z několika lekcí, včetně některých věnovaných konkrétním umělcům, jako je Drake a Lady Gaga.

Toto taneční studio založené na tanečních sálech, od tanečních až po baletní, jazzové, pouliční a „světové“ taneční kurzy, je snem milovníků tance. Třídy začínají na pouhých 140 Kč na hodunu, takže je to levný způsob, jak zůstat fit, zatímco se bavíte.

Fitness Praha 8

Na tolik vyhrazené fitness Praha 8 třídy, Swing Patrol se nacházejí na různých místech po celém Londýně a naučí vás, jak tančit na houpačce. Tak si vezměte přítele nebo partnera s sebou a vydejte se k nám na houpačku.

Reshape Full Body a Abs na 1 Rebel je 45minutový fyzicky a psychicky intenzivní trénink kombinující běžecký pás se sprintem a závažím určeným k úpravě svalových skupin. Rebel, který je v pěti českých lokalitách, má v Česku něco jako kultovní postavení.

Komentáře

Přidejte nové "oslovení!"

 1. Nové oslovení:(*)
  Neplatný vstup
 1. Oslovení pro:(*)
  Neplatný vstup
 2. Přidat novou osobu? Koho:
  Neplatný vstup
 3. Váš e-mail(*)
  Neplatný vstup
 4. (*)
  Neplatný vstup

Naposledy došlé návrhy "oslovení"

"CauJBfsgLDK"pro Andrej Babiš
"GkQMLgAqNzpnVT"pro Andrej Babiš
"Převlečenej transexuál"pro Alena Schillerová
"Ekonomickej ZMRD"pro Miloš Zeman
"čůrák"pro Andrej Babiš
lidé