logo

 
Hlasujte pro zpěváka(čku), skupinu
Dej hlas každému, kdo se tí líbí! Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí.
Řazení je od nejvíce hlasů po nejméně! Hlasujte! Rozhodněte to VY! (hlasovat můžete 1x měsíčně)
hlas

Půjčka pro podnikatele

Půjčka pro podnikatele

Půjčka pro podnikatele

Půjčka pro podnikatele? Nebankovní společnosti se specializují na poskytování půjček klientům, kteří nemohou požádat o úvěr v bankách nebo již byly v nich odmítnutí. Takový klienti jsou obvykle vysoce rizikoví. To je také důvod, proč banky takovým lidem odmítají poskytnout půjčky. Směnka je jedna z možností pro nebonitní žadatele, jak dostat k úvěru. Pro nebankovní společnost je směnka výhodná, protože riziko poskytování půjčky na směnku je relativně nízké.

Půjčka pro podnikatele

Směnka je cenný papír, který je upravován více než 60 let starým Zákonem o směnkách a šecích č. 191/1950 Sb. Tento zákon přesně definuje směnku a vymezuje její náležitosti, které ji dělají platnou. Směnka musí nutně obsahovat datum a místo vystavení, datum splatnosti, jméno vystavovatele a jméno, komu budou peníze vyplaceny. Směnka musí rovněž obsahovat bezpodmínečný závazek k vyplacení určité částky. Důležité je to, že v listině musí být uvedeno slovo "směnka". To, že se jedná o směnku, musí být uvedeno v samotném textu směnky, nikoliv pouze v nadpisu.

Některé nebankovní půjčky mohou být poukázány na váš účet i do dvaceti čtyř hodin od schválení vaší žádosti, jiné i bez dokládání příjmu, bez ručitele a na jakýkoliv účel. Půjčky se pohybují již od pár stovek až po několik tisícové půjčky, s délkou splatnosti i několik let.

Půjčka pro podnikatele výhodně

Pokud si chcete vyřídit půjčku, dokonce nemusíte nikam jít a půjčku si vybavíte dokonce již z pohodlí vašeho křesla, zpoza vašeho počítače. K takovému vybavení půjčky vám stačí internet popřípadě telefon a vhodné kontakty. Tedy kontakty na zvolený subjekt (bankovní nebo nebankovní) přidělující půjčky.

Půjčka pro podnikatele

Pokud se vaše jméno vyskytlo na seznamu dlužníků, s penězi z banky se můžete okamžitě rozloučit. Banky totiž tento registr před přidělením půjčky kontrolují, oproti nebankovním půjčkám, které tento krok nedělají a tedy poskytnou peníze komukoliv.

Půjčka pro podniktele - doporučujeme

http://www.111pujcka.cz/

Poslední komentáře

 • Lounová Hana

  Guest  
 • Věra Špinarová

  Guest
  Pseudo"ANKETA" pro blbých. Jen ti jí totiž věří.

  Číst dále...

   
 • Ellen Lenská

  KIKA
  Elen má krásný hlas a je kočka .Zavistivci si odpusťte své komentáře :P

  Číst dále...

   
 • Věra Špinarová

  CO MÁ TATO ANKETA
  ZA SMYSL? MÁ NĚJAKÁ PRAVIDLA? KDY BUDOU UVEŘEJNĚNY VÝSLEDKY? :-x :zzz :oops: :-| :sigh:

  Číst dále...

   
 • Lounová Hana

  Guest
  :lol: :D Hlavně ve zpěvu -Hance nesahá ani po -kotníky...NAZDAR

  Číst dále...

 
Nejlepší půjčka
půjčka

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY HLASOVÁNI

Absolutní vítěz

Top 1 Zpěvák

Top 1 Zpěvačka

Top 1 Skupina