Kontakt: auctor@email.cz
 
NEJ v ČR?
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Samolepící fólie Praha

 

Vzduchové bubliny u samolepící fólie Praha odstraníte vstříknutím nepatrného množství lepidla - nechte krátce vsáknout a poté tapetu v místě bubliny přitlačte ke stěně. K tomuto účelu existuje speciální vstřikovač lepidla.

Samolepící fólie Praha teplota

Po nalepení samolepící fólie Praha se až do jejich zaschnutí vyvarujte vysokých teplot nebo velkého průvanu. Optimální teplotou je 18 ° C. Malé trhliny u samolepící fólie Praha opravíte nanesením tenké vrstvy lepidla na spodní stranu utržené tapety a přitlačte k podkladu.

Samolepící fólie Praha poškození

Při závažnějším poškození oceníte rolku tapety navíc. Poškozenou část navlhčete odstraňovačem tapet nebo teplou mýdlovou vodou a odřízněte ořezávátkem. Aplikujte nový díl - pozor vzory musí navazovat.

Samolepící fólie Praha savost

Lepidla: Používejte lepidlo vhodné pro vybranou tapetu. V zásadě platí: čím savější a těžší fólie, tím silnější vrstvu lepidla je třeba použít. Samolepící fólie Praha jsou skvělým nápadem pro Váš příbytek, který jistě ozvláštní a zpříjemní. Určitě neprohloupíte, pokud si samolepící fólie Praha pořídíte!

Komentáře

Přidejte nové "oslovení!"

 1. Nové oslovení:(*)
  Neplatný vstup
 1. Oslovení pro:(*)
  Neplatný vstup
 2. Přidat novou osobu? Koho:
  Neplatný vstup
 3. Váš e-mail(*)
  Neplatný vstup
 4. (*)
  Neplatný vstup

Naposledy došlé návrhy "oslovení"

"Převlečenej transexuál"pro Alena Schillerová
"Ekonomickej ZMRD"pro Miloš Zeman
"čůrák"pro Andrej Babiš
lidé